Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Туризм в Чехії, екскурсійні тури в Чехію

Чехія – це неповторна чарівність середньовіччя, чудотворні джерела лікувальних курортів, рай для любителів пива і ще багато чого, що варто побачити. Цілий рік Чехія приваблює туристів (щорічно в країну прибуває 40 млн. чол.)

У Празі зовсім не складно знайти якісний і комфортний готель за хорошою ціною, навіть в історичному центрі. Більшість готелів тут - це невеликі бутік-готелі, розташовані в історичних будинках і віллах. Також в Празі представлені готелі всіх основних світових мереж. Трохи подалі від центру, але в легкій транспортної або пішій доступності від нього, можна знайти готелі і міні-готелі за дуже вигідними цінами, таким чином заощадивши на проживанні, але при цьому не витративши багато часу на те, щоб добиратися до основних визначних пам'яток.

Найкрасивіші райони Праги - це історичне Старе Місце і Нове Місце. Виногради - дуже престижний і популярний житловий район, що безпосередньо прилягає до центру. На Виноградах ви знайдете безліч магазинів і відмінних ресторанів з чеською та міжнародної кухнею. Нове Місце - це більш новий, за празькими мірками, центр міста, де також зручно розміститися під час туристичної поїздки.

Чехія - невелика країна, але можна сказати, що вона - серце Європи. І не дарма так говорять, адже географічно Чехія розташована в центрі Європи. Географія Чехії дивно різноманітна. Її сусіди - Польща (північ), Словаччина (схід), Австрія (південь), Німеччина (західна північ). І відповідно, тут поєдналися західноєвропейська і слов'янська культури. Чехія ввібрала в себе впорядкованість, яка характерна західним країнам, і відкритість, притаманну слов'янським народам.

Щоб замовити тур в країну Чехія звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05