Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури в Індію, відпочинок на Гоа

Туристи, які вперше потрапляють в Індію, переживають справжній культурний шок від побаченого контрасту. Приміром, місто Мумбай, або колишній Бомбей, який вважають бізнес-центром Індії, поєднує у собі шалену розкіш та гнітючі нетрі.

Індія – країна з багатьма обличчями

Мумбай

Це місто з давніх-давен було воротами Індії. Його вважають найзаможнішим і найдорожчим в цій країні. Назва міста походить від імені богині Мумби. Ще з середньовіччя її храм, до слова найбільший в Індії, оберігав місцевий порт. Завдяки своєму розташуванню порт завжди був центром торгівлі, куди з'їжджалися купці з усіх куточків Індії.

Життя у Мумбаї – це не лише релігійні ритуали та важка праця. Місцеві також є палкими шанувальникам спорту. Для індійців крикет – це приблизно те саме, що хокей для канадців чи футбол для європейців. Тут ледь не з пелюшок знають імена ключових гравців.

Плануючи свою мандрівку Індією, обов’язково вносьте у маршрут Мумбай. Адже завітати в азійську країну та не побачити відомий мегаполіс, це та саме що в Парижі не помилуватися Ейфелевою вежею чи у Римі Колізеєм.

Колката

Це місто - столиця індійського штату Західна Бенгалія. Основна частина міста розташована на східному березі річки Хуглі, яка є рукавом Гангу. Місцеві жителі вірять, що води тут священні і можуть очистити людину та навіть повернути мертве до життя.

Традиційним та вже історичним засобом пересування у Колкаті є жовті таксі. Деяким з цих машин - півстоліття, та вони все ще перевозять пасажирів.

Ще один вид транспорту, який вже давно міг би піти на заслужений відпочинок у музей, - трамвай. Колката, до слова, єдине індійське місто, де ще бігають ці машини.

Дарджилінг

Поїздку у це місто найкраще планувати потягом - ця колоритна мандрівка запам’ятається надовго. Залізницю збудували ще наприкінці 19 століття британці. Вона скоротила з 6 до 1 дня час, аби дістатися зі столиці штату на його північ.

А от справжню славу Дарджилінгу приніс чай, який вважають найбільшим багатством Західної Бенгалії. У цій індійській провінції налічують близько 90 чайних плантацій.

Щоб замовити тур в країну Індія звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05