Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури в Латвію, відпочинок в Латвії

Латвія - це країна з мальовничими містечками і стародавніми поселеннями в оточенні рівнин, озер, лісів і річкових долин; це країна, де виразне узбережжя з піщаними пляжами уривається рибальськими селами і сучасними курортами. Численні особняки і середньовічні замки, прекрасні палаци і вражаючі руїни - все це Ви можете побачити в Латвії.

Мабуть, головною визначною пам'яткою Латвії є її столиця - Рига. Це найбільше місто країни, а також її культурний та економічний центр. Особливий інтерес представляє її історична частина. Вулички Старої Риги вимощені булижниками і тут панує неповторна атмосфера середньовічного міста. Головними пам'ятками міста і його символами вважаються знаменитий Домський собор і церква Святого Петра. Серед ризьких храмів також варто виділити собор Святого Якова, церква Святого Іоанна, церкву Святої Трійці, церква Марії Магдалини, Хрісторождественская кафедральний собор, церква Скорботної Богоматері, Англіканську церкву, Ризьку синагогу і Стару церкву Святої Гертруди. До важливих пам'яток Риги відносяться Ризький замок, Будинок Чорноголових, Шведські ворота, Будинок Менцендорфа, архітектурний комплекс «Три брати», Музей історії Риги і мореплавства, Латвійський національний історичний музей, Латвійський етнографічний музей, Палац Петра I, Ризька телевежа, Даугавгрівская фортеця і Центральний ринок. Серед природних оазисів міста варто відвідати Верманському сад, Ботанічний сад, парки Аркадія, Дзегужкалнс, Грізінькалнс і Кронвалда.

Латвія – перлина Балтії, знайомство з нею причарує Вас з першого погляду. З давніх часів Латвія перебувала на перехресті великих доріг, тому традиції різних країн об'єдналися і створили тут унікальне середовище, яке важко знайти в інших країнах. Гості із західних і східних країн почуватимуть себе тут комфортно. Латвія, як і інші європейські країни, може запропонувати величезну культурну та історичну спадщину, але вона обов’язково залишить унікальний і неповторний слід у Вашій пам’яті. Відпочинок в Литві змусить Ваше серце битися швидше від захвату!

Щоб замовити тур в країну Латвія звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05