Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури на Мальту

Мальта – країна лицарів.

Якщо ви любите комфортний відпочинок без нав’язливого сервісу та навали туристів; чисте море, легкий вітерець, смачні морепродукти і тушкованого кролика; якщо захоплюєтесь історією лицарства і просто любите відкривати для себе нові країни – тоді вам обов’язково треба побачити Мальту.

Маленька країна в Середземному морі з трьох островів – Мальта, Гозо і Коміно – веде свою історію з давніх-давен, а точніше з 5000 р. до Р.Х., але навіть із цього пізнього періоду на Мальті збереглися руїни культових споруд, які за своєю архаїчністю не поступаються єгипетським пірамідам.

Відпочиваючи на Мальті, ви не зможете пропустити столицю Валетту, місто-фортецю, обійти яку можна за годину, якщо підете головною вулицею, кілометр завдовжки – від воріт до моря. У місті немає висотних будинків, максимум 2-5 поверхів, із химерними дверима, віконними рамами та незвичайними дерев’яними балкончиками. Місто-фортеця своїми вузькими вуличками та маленькими будинками нагадує Венецію, тільки без каналів та гондол, але у Валетті вдосталь химерних фонтанів. Місто з усіх боків неприступне, оточене водами бухти з величезним портом, в якому стоять кораблі, крейсери, яхти. Цікаво, що усі дороги на острові, за зразком Римської імперії, ведуть до столиці, тобто потрапити в іншу частину острова ви зможете з Валетти.

Країна гармонії, внутрішнього спокою і гідності. Після Мальти залишається відчуття, що можна створити гармонію в країні у земному житті. Що можна бути католиком і сучасною людиною; що існує світ, де суєта суєт відступає на другий план, а залишається особистість і усміхнене обличчя людини навпроти.

Щоб замовити тур в країну Мальта звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05