Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури в Швейцарію, відпочинок в Швейцарії

Країна високих гір і дуже смачного шоколаду - саме так можна кількома словами описати Швейцарію.

Ця країна асоціюється у людей, в першу чергу з надійними годинами і банками, дуже смачним шоколадом і кращими гірськолижними курортами.

У Швейцарії немає виходу до моря, натомість країна багата озерами, серед яких найбільших десять. І це при тому, що 61% всієї території займають знамениті Альпи, а близько 25% зайняті великими лісами - у горах, долинах і на кількох плоскогір'ях. Клімат Швейцарії типовий для Центральної Європи - зі значними коливаннями в залежності від висоти над рівнем моря: взимку близько - 10C і нижче, влітку 18-20C. 

У Швейцарії багато фонтанів, у яких можна втамувати спрагу питною водою. Будинки тут виглядають точно так само, як і п'ять століть тому. Ви можете зупинитися в готелі, якому близько шестисот років, під час прогулянки відвідати кафе, в якому колись обідав Джойс або Кафка. До речі, в багатьох питних закладах Цюріха пропонуються меню на декількох мовах, в тому числі і російською. Можна посидіти на тому ж місці, що і Герцен, наприклад, який свого часу отримав швейцарське громадянство. Через стільки років кафе виглядає, як і в ті часи, - нічого не змінилося. Можливо, саме через цю шанобливість до старих традицій усе швейцарське апріорі вважається надійним.

Багато голлівудських знаменитостей вибирали і вибирають Швейцарію як країну для постійного проживання. Одрі Хепберн проводила в невеликому містечку під назвою Толошеназ більшу частину свого життя. Її сусідом був Жан Ануй і Чарльз Ліндберг. Зараз у Швейцарії живуть Катрін Деньов, Девід Боуї, Амелі Моресмо, Йоко Оно, Орнела Муті та багато інших.

Щоб замовити тур в країну Швейцарія звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05