Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури в Таїланд, екзотичний відпочинок в Тайланді

Таїланд (до 1939 року відомий як Сіам) – країна в Південно-Східній Азії, на півостровах Індокитай та Малакка.

Столиця - Бангкок.

Таїланд - найвільніша країна в Азії. «Таїланд» на тайській мові звучить, як «Пратхет Тхай», що означає «земля вільних». Це єдина країна в Південно-Східній Азії, яка ніколи не була колонізована європейськими країнами.

Таїланд - це місце, де знаходиться найбільша золота статуя Будди, найбільша крокодилової ферма, найбільший ресторан і найвищий готель.

Таїланд - дивовижна країна. Райські острови, білосніжні пляжі, фантастичні храми, що вже казати про унікальну архітектуру, стародавню культуру та гастрономічні шедеври.

Для візиту в Таїланд громадянам України необхідна віза. При поїзді на термін до 15 днів візу можна оформити по прильоту в Таїланд в аеропорту Бангкока.

Таїланд ділиться на дві кліматичні зони - тропічна в північній частині і тропічна мусонна на півдні і південному сході. Погода між цими двома зонами може мати значні відмінності в залежності від пори року. З кінця квітня-початку травня до середини листопада в Таїланді дме літній мусон, а з середини листопада до лютого - зимовий пасат. Північні гори відгороджують територію країни від зимового пасату, тому зимового похолодання тут практично немає. У Таїланді є три погодних сезону - зима (тепло і сухо), літо (спекотно і волого) і осінь (жарко і сухо). Ці сезони досить чітко виділяються на материковій частині і мають більш згладжені кордону на південній частині, тому погоду на півдні зазвичай ділять на два сезони. У східній частині Таїланду є зона свого окремого клімату, де дощі досить рівномірно йдуть протягом всього року і сильно ллють у вересні. В цілому сезон опадів триває в середньому 6-8 місяців по всій країні.

Щоб замовити тур в країну Таїланд звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05