Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури в Туніс, відпочинок на морі

Туніс вважається однією з найпривабливіших країн для відпочинку на морі. М'який середземноморський клімат, чисте і тепле Середземне море, потопаючі в зелені сучасні готелі, бездоганний сервіс, численні збережені пам'ятники багатовікової історії Тунісу, цікаві екскурсії і вишукана національна кухня, оспівана в легендах - все це дозволить Вам отримати незабутні позитивні емоції та справжнє задоволення від перебування в країні.
Ще однією незаперечною перевагою Тунісу є те, що це більш європеїзована країна у порівнянні, наприклад, з Єгиптом.

Туніс - країна контрастів. Тут миролюбно уживаються старі національні традиції і європейський стиль життя; вузенькі вулички Медін і простора планування сучасної частини міст; блакитне море і нескінченні пляжі з білим оксамитовим піском, а на півдні країни - йде всередину африканського континенту пустеля Сахара.

Туніс займає невелику територію, тим не менш, курорти Хаммамет, Ськанес, Сусс, Монастір, Джерба ​​та інші куточки країни кличуть туристів з різних континентів, притягують місцевим колоритом і м'яким кліматом.

У Тунісі немає еміратських строгостей, «топлес» на пляжі в порядку речей. У курортних зонах туристи можуть одягатися легко і вільно, але в старовинних мусульманських кварталах міст краще одягатися поскромніше, не бентежити туніських хлопців і поважати почуття віруючих.

Щоб замовити тур в країну Туніс звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05