Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Тури в Туреччину, відпочинок на морі

Дивовижну країну Туреччину омивають чотири моря:  Чорне, Середземне, Егейське і Мармурове.

Клімат Туреччини надзвичайно різноманітний. Центральна Туреччина – це континентальний клімат, на західному і південному побережжі країни майже весь час тепло – субтропічний, середземноморський клімат.

Туреччина – це країна, де перетнулася історії великих цивілізацій.

Стамбул – місто багатющої історії, з унікальним місцеположенням – Босфор, що розділяється протокою, він знаходиться одночасно і в Європі, і в Азії. Це єдине в світі місто, яке розташоване відразу на двох материках.

Щороку туристи з усього світу відпочивають в Туреччині на Анталійському узбережжі (Середземне море) та Егейському узбережжі (Егейське море). Анталійське узбережжя простягається на 350 км, це найпопулярніший туристичний регіон країни, а також це одне з екологічно найчистіших місць в світі. Анталійське узбережжя включає такі знамениті курортні зони, як Анталія, Кемер, Белек, Сіде і Аланія. При невеликій протяжності цієї зони від Кемера до Аланії різниця температур в літній період складає 5-7°С.

Береги Егейського моря є живописним ландшафтом Туреччини. Тут оливкові гаї химерно чергуються з скелястими кручами і сосновими лісами. Уздовж всього узбережжя розташовані риболовецькі порти, курорти, розвалини стародавніх поселень, що свідчать про більш ніж 5000-літню історію і культуру. Курорти узбережжя — Мармаріс і Кушадаси — місця, сприятливі для сімейного відпочинку. Бодрум і Фетхіє — курорти для тих, хто любить поєднувати пляжний і активний відпочинок, насичений розвагами.

Щоб замовити тур в країну Туреччина звертайтеся за телефонами, або залишіть нам Ваш запит
(067) 160-36-16(097) 921-52-05