UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(0352) 22-04-67 (067) 160-36-16 (066) 200-15-91
З нами тепліше!

Кличемо вас в Албанію

18 травня 2017г. в 23:30

Сьогодні ми вас трішки познайомимо з Албанією

Албанія - мила, привітна, гостинна, затишна, безпечна, сонячна, тепла, рідна, фантастична, несподівана, лагідна, колоритна, дружня, казкова, душевна, спокуслива, співоча, зелена, напоєна ароматом гірських трав, смачна, доступна... Без віз! Без братів!

2 моря (Адріатичне та Іонічне), гори, озера, ріки, каньйони, цікаві міста, пам’ятки ЮНЕСКО, печери, гроти...

З Києва до Тирани летіти лише 2 години. Новий затишний та зручний аеропорт. Швидкий паспортний контроль (для українців не треба візи). В аеропорту зустріч з приймаючою стороною, можна випити каву, купити сім карту Vodafone щоб постійно бути з інтернетом.

Гарні дороги, вражають сучасні ліхтарі, особливо ввечері. Просто вражає, як будується та розвивається країна!

Сідаємо в автобуси і їдемо на курорти! Дорогою гіди поділяться корисною інформацією, розкажуть про країну, історію, традиції, культуру. Підкажуть на що треба звернути увагу, що подивитися, де поїсти і таке інше. Переїзди перетворюються на екскурсії!

Чому Албанія?

Два моря. У Вас є чудова можливість відпочити на Адріатичному або на Іонічному морях. І навіть поєднати відпочинок на двох морях одночасно.
Адріатичне узбережжя - це йодована вода, спокійний відпочинок, відповідний для всієї родини. Іонічне узбережжя - прозоре блакитне море.

Це Європа БЕЗ ВІЗ. Албанія - безвізова країна для громадян України. Абсолютно ніяких проблем: вибрали, забронювали і полетіли!

Багата культурна спадщина. Якщо Ви думаєте, що в Албанії "нічого дивитися", то Ви глибоко помиляєтеся. "Місто тисячі вікон", місто-музей - Берат, музей-заповідник Бутринті (Саранда), найчистіше озеро Охрід, древнє місто Аполону, фортеця Розафа з безліччю легенд, мальовниче місто-музей Гирокастра, джерело Блакитний Око і інші.

Бездоганний сервіс. Албанія - нова країна в світі туризму. Сервіс стрімко розвивається, і розвивається "по-європейськи": нові готелі, туристичні комплекси, ресторани.

Різноманітність відпочинку. Крім відпочинку на морях і вивчення спадщини цієї країни, Ви можете насолодитися відпочинків в Північно-Албанських Альпах.

Гостинний народ. Албанці завжди чекають вас у гості!

Ми вас переконали? Гайда з нами першим чартером!

Виліт з Києва 19.06 на 10 ночей, ціна за повний пакет/1 особа:

- KRENARI HOTEL 2+* (Дуррес), ВВ, 349 євро;

- KOLAVERI RESORT 3* (Дуррес), ВВ, 425 євро;

- PERLA HOTEL 4* (Саранда), ВВ, 462 євро;

- 6 MILJE HOTEL 3* (Ксаміль), ВВ, 499 євро;

- CORAL HOTEL & RESORT 4+* (Вльора), 553 євро.Сподобалась пропозиція? Бажаєте забронювати або дізнатися більше?
Телефонуйте нашим менеджерам або залиште свій телефон,
і ми Вам обов'язково перетелефонуємо:

(067) 160-36-16, (066) 200-15-91, (097) 921-52-05


Я хочу, щоб мені перетелефонували!