UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(0352) 22-04-67 (067) 160-36-16 (066) 200-15-91
З нами тепліше!

Сонце, що сходить - Каппадокія! Авіатур на 4 дні

23 листопада 2018г. в 15:26

Сонце, що сходить - Каппадокія!!!

Київ – Каппадокія – Київ

У вартості туру екскурсія по Каппадокії!!!

Дати вильотів:

  • листопад: 26, 27, 28, 29, 30
  • грудень: 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27

ПРОГРАМА ПЕРЕБУВАННЯ:

День 1. 

Каппадокія

 Виліт з Києва. Прибуття в Анкару, зустріч в аеропорті, трансфер в Каппадокію.
Одразу після прибуття нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм укладом життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть назад. Знайомтеся - Каппадокія, чарівна музика, що застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогненно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. Поселення в готелі. Вільний час.
Вечері усіх бажаючих запрошуємо відвідати «Тисяча і одна ніч» (36€). Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконанні професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, яка включає в себе національні страви та напої?! Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 2. 

Каппадокія

До сніданку за бажанням – екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі (138 €).
Сніданок. Гранд тур по Каппадокії (80€+вх. квитки). Під час цієї екскурсії ми відвідаємо «Музей під відкритим небом Гереме», найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. А також фортецю Учхисар - єдине у своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона підноситься і підземне місто Дерінкую - найбільше і найбільш цікаве підземне місто в Каппадокії. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

День 3. 

Іхлара - Каймакли

Сніданок. Вільний день. Каппадокія унікальне місце і тут нудьгувати не доведеться, в цей день ви можете погуляти «вулицями Марсу» або відпочити, дивлячись на чарівні пейзажі. Також усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
Долина Іхлара (38 € + вх. квиток). На нас чекає знайомство з дивовижним місцем, пейзажі якого разюче відрізняється від своєрідних гірських ландшафтів Каппадокії. Тут течія річки утворила в скелястому плато глибокий каньйон, в надрах якого з'явилася бурхлива рослинність. У цій мальовничій долині розташовується безліч церков перших століть християнства, що представляють великий інтерес в художньому відношенні, а також житлові будинки, у вигляді печер на п'ять тисяч жителів, шість з яких відкриті для відвідування.
Підземне місто Каймакли (36 € + вх. квиток) - найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з'ясовані остаточно. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 4

Каппадокія

Сніданок. До 16:00 Вільний час. Прощаємося з цим дивовижним місцем, враження від якого залишиться на все життя.
Виселення з готелю. Переїзд в аеропорт Анкари. Виліт до Києва.

 Вартість туру залежить від вибору проживання:

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проживання в готелі вибраної категорії
• сніданків і вечерь в Каппадокії;
• Трансфери по програмі туру;
• Екскурсії по програмі;
• Послуги професійного російськомовного гіда;
• Страхування;

Додатково оплачується:
• Міжнародний авіа переліт в Анкару з Києва від 130 $.
• Проїзд в громадському транспорті;
• Особисті витрати (обіди в Каппадокії, сувеніри).Сподобалась пропозиція? Бажаєте забронювати або дізнатися більше?
Телефонуйте нашим менеджерам або залиште свій телефон,
і ми Вам обов'язково перетелефонуємо:

(067) 160-36-16, (066) 200-15-91, (097) 921-52-05


Я хочу, щоб мені перетелефонували!