Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!
Замовити тур?

Різдвяне паломництво святинями Польщі. Тур на католицьке Різдво

17 грудня 2018г. в 10:41

Різдвяне паломництво святинями Польщі

23 – 25 грудня 2018 р.

Львів – Кальварія-Зебжидовська – Лагєвніки – Краків – Ченстохова – Львів

Вартість: €85 + 200 грн.

Пережити Різдво у паломництві – у дорозі… Адже Ісус народився саме під час подорожі… З одного боку, незвичне для нас Різдво, а з іншого – унікальне. Паломництво, під час якого в нашому серці може по-особливому народитися Христос. Святкова та радісна атмосфера Різдвяного Кракова… Участь у Пастирці – Різдвяній Службі Божій…  Щоб прийнявши Новонародженого Ісуса у наші серця, здійснювати подальше, наше життєве паломництво.

Програма туру:

✓ 1 день, 23 грудня, неділя – Львів. Збір групи. Виїзд зі Львова пізно ввечері.

✓ 2 день, 24 грудня, понеділок – Львів, Кальварія Зебжидовська, Лагєвніки, Краків.

Виїзд зі Львова. Переїзд до Кальварії Зебжидовської.

Кальварія Зебжидовська (Монастирський комплекс бернардинців, зведений на початку 17-го століття магнатом Миколаєм Зебжидовським і присвячений Хресним мукам Спаса на зразок єрусалимського храму Гробу Господнього («Кальварія» у перекладі з латини означає «Голгофа»). Кальварія побудована на кшталт Хресної Дороги у Єрусалимі. У цьому архітектурно-парковому комплексі на території близько 300 га розташовані: собор у стилі бароко, монастир бернардинців, 42 невеличких костели та каплички і багатокілометрові кальварійські стежки. У соборі знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими.

Екскурсія. Хресна дорога. Переїзд до Лагевнік.

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю». Літургія. Вільний час на приватну молитву.

Переїзд до Кракова. Екскурсія містом. Вечеря. Можливість взяти участь у Пастирці. Вечеря та ночівля в готелі.

3 день, 25 грудня, вівторок – Ченстохова. Різдво Христове!

Сніданок. Літургія, переїзд до Ченстохови, екскурсія Ясною Горою — духовною столицею Польщі.

Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії  була перенесена  з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві. Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті. В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.

Апостольською Столицею цей рік проголошено Ювілейним, який пов’язаний з  300-річчя коронації Ченстоховської ікони, де можна отримати повний відпуст.

Вільний час на приватну молитву. Екскурсія. Виїзд до Львова. Прибуття до Львова пізно ввечері, або вранці наступного дня (залежить від наявності черг на кордоні).

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя.

Вартість - € 85 + 200 грн. (оплата в гривнях за комерційним курсом, вартість змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати).Сподобалась пропозиція? Бажаєте забронювати або дізнатися більше?
Телефонуйте нашим менеджерам або залиште свій телефон,
і ми Вам обов'язково перетелефонуємо:

(067) 160-36-16, (097) 921-52-05

Я хочу, щоб мені перетелефонували!