Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!
Замовити тур?

"Найкращі миттєвості грецької історії"

11 січня 2019г. в 15:46

Київ - Афіни - Дельфи - Каламбака - Метеори - Фермопільська ущелина - Афіни - (Аттика - мис Суніон) - Мікени - Нафпліон - Епідавр - (Егіна - Порос - Гідра) - Афіни - Київ

8 днів, від 375 євро!

ПРОГРАМА ПЕРЕБУВАННЯ:

День 1
Київ - Афіни

Виліт із Києва до Афін.

Прибуття, трансфер та поселення в готелі. Зустріч із представником сторони, що приймає.

Афіни – колиска давньогрецької цивілізації, легендарне місто, історія якого має понад три тисячі років. Назване на честь богині мудрості Афіни, це місто стало центром класичної культури та справило величезний вплив на розвиток усієї західної цивілізації. Символом Афін є величний ансамбль Акрополя.

Ніч у готелі.

День 2
Афіни

Сніданок.

Вільний день в Афінах.

Афіни зберегли унікальні пам’ятки античних часів, а в музеях міста Ви зможете познайомитись із багатою історичною та культурною спадщиною Греції. Рекомендуємо відвідати Національний історичний музей, Національний археологічний музей, Візантійський музей, в якому зібрана найкраща в Європі колекція давніх ікон і мозаїк; музей Бенакі, де ви побачите рідкісну колекцію грецького та візантійського мистецтва; Музей грецьких народних музичних інструментів.

Влаштуйте шопінг у районах Колонакі та Плака, на вулицях Ерму, Монастиракі, Пандросси, Афінас, Патіссіон, площах Омонія та Сінтагма. В Афінах ви знайдете грецькі сувенірні магазини та бутики відомих світових брендів на будь-який смак та гаманець.

Неодмінно завітайте в грецький ресторан, таверну чи кафе, насолодіться чудовими стравами національної кухні, спробуйте прекрасні вина Греції. Також підніміться на фунікулері на пагорб Лікавіттос – найвищу точку Афін, звідки відкривається фантастична панорама міста.

Увечері для охочих додаткова екскурсія «Нічні Афіни» – фольклорна музична програма з піснями та танцями в колоритній таверні в старовинному районі Плака (45 євро дорослий, 25 дитина 2-12 років).

Ніч у готелі.

 

День 3
Афіни - Дельфи - Каламбака

Сніданок.

Екскурсія в Дельфи.

Дельфи – старовинне місто в південно-західній Фокіді, розташоване в мальовничій Священній долині біля підніжжя знаменитої гори Парнас.

Це найважливіший культовий центр Давньої Греції, «пуп Землі», найбільш шановане місце країни, адже саме тут перебував наймістичніший оракул давнього світу. Колись тут проводились Піфійські ігри. Нині ж археологічний заповідник Дельфи внесений ЮНЕСКО в перелік об’єктів Всесвітньої спадщини.

У Дельфах зберігається неймовірна кількість скарбів і творів мистецтва. Огляд головних пам’яток: храм Аполлона Піфійського (VI-IV ст. до н.е.), скарбниця афінян, стоя (галерея-портик) афінян (475 р. до н.е.), театр (II ст. до н.е.), стадіон (VI ст. до н.е.) та інші споруди. Відвідування археологічного музею, в якому зберігається безцінна колекція античних артефактів, серед яких прекрасні фігури куросів (статуї юнаків-атлетів) VI століття до н.е.

Переїзд у мальовниче містечко Каламбака біля підніжжя скель Метеори, яке здавна слугувало відправною точкою подорожі до монастирів. Сучасне місто було практично заново відбудоване після руйнації в часи Другої світової війни. Головна вулиця із затишними площами, фонтанами та колоритними тавернами, де збираються місцеві жителі, занурить вас в атмосферу справжнього життя греків. У нічний час освітлені прожекторами скелі набувають величного та містичного вигляду.

Поселення в готелі міста Каламбака.

Ніч у готелі.

День 4
Каламбака - Метеори - Фермопільська ущелина - Афіни

Сніданок.

Відвідання унікального природно-історичного об’єкту, стародавнього монастирського комплексу Метеори.

Метеори – це християнські монастирі, збудовані на маківках високих скель, що стрімко тягнуться до неба. Дивовижний витвір природи – гігантські сталагмітові скелі – постали як дар ченцям в їхньому намаганні наблизитися до Бога. Чернечий центр започаткували в Х століття і з того часу він існує безперервно. 1988 року комплекс долучили до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Діючі православні монастирі мають значну художню цінність і є справжніми музеями. Фантастичний пейзаж Фессалії – безперечно, один із найзахоплюючих краєвидів планети, а монастирі Метеори – одна із найяскравіших пам’яток Греції.

Повернення в Афіни.

Дорогою – зупинка біля знаменитої Фермопільської ущелини.

Фермопільська ущелина – це вузький прохід між Фессалією та Локридою. Вона увійшла в історію завдяки знаменитій Фермопільській битві і подвигу 300 спартанців, які боролись на смерть за свою землю. Ви помилуєтесь красою природи, почуєте захоплюючі історії про велику Спарту, про нашестя персів на Елладу та про те, що означали в давні часи справжня відвага та любов до батьківщини. І, звісно ж, побачите пам’ятник царю Леоніду і спартанцям.

Ніч в Афінах.

День 5
Афіни (Аттика - мис Суніон)

Сніданок.

Оглядова автобусна екскурсія Афінами з відвідуванням Акрополя.

Огляд центральної вулиці Панепістіміу з ансамблем споруд Університету, Академії та Національної бібліотеки; площ Омонія (площа Згоди), Синтагма (площа Конституції) і Монастиракі; будівлі Парламенту із почесним караулом біля могили Невідомого Солдата; розкішного королівського парку Заппіо, руїн храму Зевса Олімпійського та знаменитої Арки Адріана, Панафінейського стадіону, колоритного району Плака та величавого Акрополя.

Афінський Акрополь – втілення найвищого прояву гармонії архітектури та природи. Ця грандіозна композиція ідеально збалансованих конструкцій створює монументальний пейзаж, абсолютно унікальний за своєю красою і утворений цілою низкою шедеврів V століття до нашої ери: Парфенон роботи Фідія, Іктіноса і Каллікрата, Пропілеї, Храм Ніки Аптерос тощо.

Акрополь ілюструє більш ніж тисячолітню історію стародавньої грецької цивілізації і є тим Священним храмом, з якого починаються всі головні легенди про місто. Сотні тисяч туристів щорічно здійснюють паломництво на ці священні схили, які зачаровують своєю величчю і красою.

Для охочих додаткова автобусна екскурсія у регіон Аттика (після обіду, на півдня) – подорож вздовж морського узбережжя Аттичної Рив’єри, відвідування мису Суніон з храмом Посейдона та купання в термальному озері (вартість для дорослих – 50 євро, для дітей – 25 євро).

Скелястий мис Суніон, який глибоко врізається в Егейське море, віддавна символізує нерозривність моря і землі. З VII століття до нашої ери тут було святилище Посейдона. Найкраще вирушати на Суніон надвечір, коли колони храму графічним силуетом проступають на тлі небесних сутінків.

Ніч у готелі.

День 6
Афіни - Мікени - Нафпліон - Епідавр - Афіни

Сніданок.

Екскурсія на півострів Пелопоннес.

Мікени – стародавнє місто в Арголіді, один із центрів Мікенської культури та грецької культури загалом, найвідоміша археологічна пам’ятка бронзового віку (1600 -1100 рр. до н.е ), знайдена в XIX столітті німецький комерсантом і шанувальником старовини Генріхом Шліманом. Огляд стародавнього міста: руїни царського палацу XIII ст. до н.е., кріпосні стіни «циклопічної кладки» XV-XIII століть до н.е., знамениті «Левині ворота», давні поховання.

Нафпліон – одне із наймальовничіших міст Греції, столиця ному Арголіда, перша столиця незалежної Греції і важливий морський порт на сході Пелопоннесу. Місто дуже старе і, водночас, живе та сучасне; портове, але чисте та спокійне; грецьке, але ніби й італійське, і трішки турецьке. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками, які стрімко здіймаються вгору, помилуєтесь балкончиками в зарослях бугенвілії, відпочините в затишних кафе.

Епідавр – одне із найстаріших грецьких міст-портів. Свого часу місцевий театр вважався одним із семи чудес світу, як і священна лікарня Античного світу, в якій поклонялись богу зцілення Асклепіосу. Престиж і популярність Асклепіоса забезпечили місту значне економічне процвітання, завдяки чому в IV-III століттях до н.е. була здійснена грандіозна програма будівництва культових монументальних споруд. Ви побачите театр, який прекрасно зберігся, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос та стадіон.

Ніч у готелі в Афінах.

День 7
Афіни - (Егіна - Порос - Гідра)

Сніданок.

Вільний день в Афінах.

Факультативна екскурсія – одноденний круїз трьома островами Саронічної затоки Егейського моря – Егіна, Порос і Гідра з обідом на кораблі (вартість - 99 євро, дітям 3-11 років – 60 євро).

Острів Егіна, розташований у самому центрі Саронічної затоки - улюблене місце відпочинку афінян. На мальовничій острівній горі височіє храм Афеї – богині і заступниці острова та чудовий жіночий монастир Святого Нектарія. Острів’яни займаються вирощуванням надзвичайно смачних фісташок і виготовляють з них варення.

Порос – чарівний острів, що потопає в зелені, розташований біля узбережжя півострова Пелопоннес і поділений каналом на дві частини – меншу Сферію і більшу Калаврію. З давніх часів Порос вважається островом бога моря Посейдона, про що свідчать руїни храму, які збереглися до наших днів. Ви відвідаєте Історичний музей, лимонний ліс, жіночий монастир Життєдайного джерела, а також «Д’явологефіро» - міст, який символізує міфічні ворота до Пекла.

Гідра – скелястий острів і однойменне місто, що мальовничо розташувалося між Саронічною та Арголідською затоками, одне з найкрасивіших місць Греції. Ще за часів середньовіччя на Гідрі оселялися рибалки та моряки, а згодом тут базувався могутній торгівельний флот. На острові розташовані 6 монастирів, майже 300 церков і багато маєтків багатих судновласників, деякі з яких відкриті для туристів.

Ніч у готелі.

День 8
Афіни - Київ

Сніданок.

Трансфер в аеропорт.

Виліт в Київ.Сподобалась пропозиція? Бажаєте забронювати або дізнатися більше?
Телефонуйте нашим менеджерам або залиште свій телефон,
і ми Вам обов'язково перетелефонуємо:

(067) 160-36-16, (097) 921-52-05

Я хочу, щоб мені перетелефонували!