Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Страхування від коронавірусу:

09 березня 2020г. в 15:00

Друзі, наші партнери, туроператор Join up, вводить додаткову послугу страхування фінансових втрат туристів у зв’язку із поширенням епідемії коронавірусу (COVID 19). Страхування передбачає компенсацію фінансових втрат у випадку неможливості полетіти в країну, де оголошено епідемію, а також у випадку, якщо туриста зняли з рейсу з діагнозом коронавірус.

Інформація з офіційного сайту туроператора Join up!

Додаткові пункти про страхування від нових ризиків включено до вже діючого страхового поліса від невиїзду, яким передбачається страхування фінансових збитків внаслідок неможливості здійснити подорож за кордон або зміни строків перебування за кордоном.

Страхування від невиїзду

До переліку страхових випадків, передбачених діючим полісом від невиїзду входять події, які унеможливлюють туристичну поїздку: виклик до суду, мобілізація в армію, невидача візи, запізнення на рейс, страйки та епідемії, стихійні лиха, проблеми зі здоров’ям туриста або його близького родича тощо. Вартість такого страхового полісу становила 170 грн.

Які ризики будуть страхувати тепер

Тепер до вищезазначеного полісу туроператор Join UP! додав два нові пункти, пов’язані із розповсюдженням у світі епідемії коронавірусу.

За новим договором до страхових ризиків додаються наступні події:

  • офіційно об’явлені в місці постійного проживання застрахованої особи або в місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні заворушення, епідемії (в тому числі епідемія коронавірусу (COVID 19), терористичні акти.
  • відмова застрахованій особі у перетині кордону України або країни, до якої запланована подорож, прикордонними (митними) службами однієї з країн,та/або відмова зі сторони компетентних служб у посадці на транспортний засіб, на якому застрахована особа планувала здійснити подорож з причини захворювання цієї застрахованої особи на коронавірус (COVID 19).

Як застрахуватися

Ця послуга доступна при бронюванні всіх турів Join UP! Вартість страхового полісу просимо уточняти при бронюванні, орієнтовно вона складає +6-8 євро/з особи до вартості поїздки. 

 

Бронюйте дану послугу та будьте застраховані від прикрих надзвичайних ситуацій.

 Сподобалась пропозиція? Бажаєте забронювати або дізнатися більше?
Телефонуйте нашим менеджерам або залиште свій телефон,
і ми Вам обов'язково перетелефонуємо:

(067) 160-36-16, (097) 921-52-05

Я хочу, щоб мені перетелефонували!