Друзі! На час карантину працюємо онлайн та за попереднім записом 0671603616 - viber/telegram.
UA EN
Години роботи: Пн-Пт: 10:00 - 18:00 | Сб: з 11:00-15:00 Нд: вихідний
(067) 160-36-16 (097) 921-52-05
З нами тепліше!

Туристам Join UP! робитимуть ПЛР-тестування безкоштовно*

13 липня 2020г. в 21:02

Посткарантинний туризм — випробування на гнучкість і адаптацію. Коли ми після відкриття кордонів почали відправляти туристів до Єгипту та Албанії, ці країни знаходилися у «зеленій» зоні. Зараз вони вже стали «червоними».

Кордони залишаються відкритими, на курортах від Covid-19 відпочиваючих продовжують захищати нововведені правила безпеки. Однак після повернення з країн «червоної» зони додому потрібно або відправлятися на 14-денну самоізоляцію під контролем додатку «Дій вдома»/обсервацію, або робити ПЛР-тестування власним коштом. Транзитне перебування в Україні без самоізоляції та здачі тесту можливе до 48 годин, за інформацією на visitukraine.today.

Join up! надає туристам можливість проходити ПЛР-тестування безкоштовно* після прибуття з відпочинку до аеропорту.

Як буде організовано проходження тестування***

Після прибуття до аеропорту турист має встановити додаток «Дій вдома», вказавши свій контактний номер та місце проходження самоізоляції. Для здачі ПЛР-тесту пасажири матимуть різні опції залежно від аеропорту прибуття в Україні.

Запоріжжя

Під кожен рейс з туристами Join UP! до аеропорту «Запоріжжя» приїздитиме мобільна лабораторія.

Київ

Пасажири матимуть дві опції:

  • самостійно пройти тестування в будь-якій з клінік «Адоніс» у Києві протягом 24 годин після прибуття на місце проходження самоізоляції
  • після прибуття до терміналу D аеропорту «Бориспіль» скористатися трансфером до місця знаходження виїзної мобільної лабораторії та зворотнім трансфером до «Борисполя», який входить у вартість полісу медичного страхування. Дорога в один кінець займатиме 5-10 хвилин.

Львів, Харків

Алгоритм проходження ПЛР-тестування погоджується. Найближчим часом деталі будуть опубліковані.

Під час тестування необхідно буде надати представникам лабораторії номер телефона, підв’язаний до додатку «Дій вдома», та заповнити інформовану згоду на опрацювання даних.

Після здачі тесту слід вирушити до місця самоізоляції та позначити у додатку про факт прибуття на місце. Результат тесту буде готовий протягом 24-48 годин. Працівники лабораторії самостійно передають інформацію про результат тесту до електронної системи Центру громадського здоров’я, вказавши номер телефона туриста, підв’язаний до додатку «Дій вдома».

Самоізоляція у додатку відміниться автоматично, якщо результат тестування буде негативним.

Що треба зробити, щоб скористатися послугою безкоштовного* ПЛР-тестування

Послуга безкоштовного* ПЛР-тестування буде доступна туристам, які придбають пакетний тур до країни з «червоної» зони починаючи з 13.07.2020.

Послуга додана до полісу медичного страхування, що входить у пакетний тур**.

Туристи, які вже мають туристичний пакет, мають дві опції:

  • можуть додати послугу до свого полісу медичного страхування. Для цього треба звернутися до свого турагента, вартість послуги становитиме 799 грн.
  • можуть оплатити ПЛР-тестування на місці перед здачею тесту. Вартість послуги становитиме 1100 грн.

За уточненнями та додатковими роз’ясненнями просимо туристів звертатися до своїх турагентів.Сподобалась пропозиція? Бажаєте забронювати або дізнатися більше?
Телефонуйте нашим менеджерам або залиште свій телефон,
і ми Вам обов'язково перетелефонуємо:

(067) 160-36-16, (097) 921-52-05

Я хочу, щоб мені перетелефонували!